В Україні лише одна область повністю виплатила надбавки медикам за роботу з COVID-19, - Степанов

В Україні лише одна область повністю виплатила надбавки медикам за роботу з COVID-19, - Степанов
Читать на русском

За словами очільника МОЗ, у Полтавській області - єдиній, яка виплатила усі надбавки, - кожному медпрацівнику в середньому доплатили близько 21 000 гривень

Надбавки до зарплат медикам, які працюють з хворими на коронавірус COVID-19, у повному обсязі виплатили лише у Полтавській області. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За словами Степанова, ситуація з виплатою надбавок в Україні невтішна. Міністр буде доповідати про це президенту.

"Ми отримали інформацію станом на 8 травня по сплаті надбавок за березень. Вони невтішні, я буду доповідати прем'єр-міністру і президенту, особливо по окремих областях," - заявив Степанов.

Також він повідомив, що у Полтавській області - єдиній, яка виплатила усі надбавки, - кожному медпрацівнику в середньому доплатили близько 21 тисячі гривень.

"Єдина область, яка дійсно виплатила в повному обсязі - Полтавська. У середньому вони доплатили кожному медпрацівникові, який працював з коронавірусом близько 21 тисячі гривень. Це саме ті 300%, які й повинні були сплатити. По решті будемо розбиратися. Впевнений, що ми доведемо це до кінця", - сказав він.

Як повідомляв APnews раніше, Міністр охорони здоров'я Максим Степанов направив листи до голів ОДА, щоб ті відзвітували щодо виплати грошей медикам.

Читайте також:

Новини партнерів

Україна зайняла 34 місце по захворюваності COVID-19 у світі
На Буковині від коронавірусу помер депутат