В Україні ліквідують ДФС заради нового траншу

В Україні ліквідують ДФС заради нового траншу
Читать на русском

Денис Шмигаль заявив, що реформа податкової системи - одна з умов отримання другого траншу

Кабінет міністрів має намір до кінця поточного року ліквідувати Державну фіскальну службу. Про це повідомляє APnews посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаль під час візиту в Брюссель.

"Це один з маячків для другого траншу. Це фактично умова для другого траншу. До кінця року ми повинні затвердити концепцію реформування державної податкової служби", - заявив Шмигаль.

Водночас він анонсував створення "інтелектуального органу" замість ДФС.

"Наша ідеологія, це повинен бути інтелектуальний орган (замість Державної фіскальної служби, - ред.). Не силовим, а інтелектуальним. Тобто, орган, який матиме доступ до баз даних, ресурсів, який буде інтелектуально шукати фінансові порушення, викривати їх та передавати їх до відповідного органу", - підсумував прем'єр.

Нагадаємо, що 10 червня Рада директорів МВФ погодив нову програму кредитування України на загальну суму в 5 мільярдів доларів терміном на півтора року. Всього заплановано чотири транші, при цьому перший в розмірі 2,1 мільярда. Терміни та розміри інших траншів залежатимуть від виконання українською владою умов МВФ.

Варто відзначити, що перед узгодженням нової програми з МВФ нардепи протягнули скандальний закон про ринок землі та так званий антиколомойскій закон, який фактично вивів Нацбанк України з-під судової системи.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів України продовжить співпрацю з МВФ і Європейським союзом після відставки голови Національного банку Якова Смолія

Новини партнерів

Малюська запропонував дарувати чиновникам "сертифікати" на VIP-камери в СІЗО
"Я в цей клуб вх**рив півтора мільярда": Суркіс вперше зустрівся з фанатами після призначення Луческу