В Україні лікарні готують до другої хвилі covid-19

В Україні лікарні готують до другої хвилі covid-19
Читать на русском

Віктор Ляшко зазначив, що на даний момент в лікарнях зайняті тільки 20% ліжок, відведених для інфікованих коронавірусом.

МОЗ готує лікарні до другої хвилі коронавірусної інфекції. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

За його словами, з 23 000 ліжок зараз зайняті 3 895. При цьому він уточнив, що в відділеннях інтенсивної терапії зайняті 350 ліжок, а на штучній вентиляції легень знаходяться 82 пацієнти.

"Паралельно з цим ми готуємо лікарні другої хвилі. Поки у нас чітко підготовлено 11576 ліжок в лікарнях другої хвилі, які готові приймати хворих з коронавірусною хворобою. Водночас ми бачимо певні проблеми, які є в деяких областях з організації маршрутів пацієнтів та підвозу для госпіталізації до закладів. Тому спільно з міністром охорони здоров'я, НСЗУ і директорами департаментів охорони здоров'я ми проводимо певні селекторні наради та будемо відпрацьовувати механізми, як включати лікарні, які сьогодні не включені в першу хвилю, і будемо вказувати на недоліки, які є в певних областях", - розповів Ляшко.

Як раніше повідомляв APnews, станом на 24 червня в Україні встановлено новий антирекорд за кількістю інфікованих коронавірусом - 940 випадків за добу.

Повінь на Закарпатті: як виглядають постраждалі райони з висоти пташиного польоту
Затоплено десятки сіл, зруйновано мости та дороги: на Закарпатті бушувала негода

Новини партнерів