В Україні легалізують марихуану: в СН назвали умову

В Україні легалізують марихуану: в СН назвали умову
Читать на русском

Наразі в Раді лежать три законопроекти, які пропонують легалізувати легкі наркотики в Україні.

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко назвав умову легалізації медичного канабісу в Україні. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-конференцію політика.

Коментуючи реакцію українців на "питання Зеленського" про легалізацію канабісу (64,88% -"за"), "слуга народу" заявив про необхідність провести відповідну дискусію з суспільством.

«Про медичний канабіс: я знаю про існування трьох законопроектів - три різні підгрупи у нас у фракції розробляли, а після можна внести і провести дискусію з суспільством про те, як його можна краще реалізувати. Буде підтримка чи ні - залежить від Ради», - розповів Олександр Корнієнко.

Легалізація марихуани: навіщо це Команді Зе?

Легалізація марихуани - один з найбільш незвичайних питань Володимира Зеленського. За даними Офісу президента України, багато українців потребують медичної марихуани. Як відомо, у багатьох країнах канабіс застосовується для зменшення болю людей, що тяжко хворіють. Мета гідна, проте виникає питання: як бути з контролем легких наркотиків? Далеко не секрет, що медична і правоохоронні системи в нашій країні потребують значного реформування.

Читайте також:

Новини партнерів

У Херсонській області дівчата-підлітки влаштували криваву бійку, а хлопець коментував та знімав на відео
Ляшко VS “слуга народу”: у МВС розповіли про “сіткові” війни на скандальному 208 окрузі