В Україні гуманітарної допомоги потребують майже 3 млн українців - ООН

В Україні гуманітарної допомоги потребують майже 3 млн українців - ООН
Читать на русском

Насамперед йдеться про мешканців окупованих територій на сході країни.

В Україні гуманітарної допомоги потребують близько 2,9 мільйонів людей. Насамперед йдеться про українців, які постраждали внаслідок бойових дій на сході України та проживають на окупованих територіях.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Організації об'єднаних націй.

Також в ООН зазначили, що підготували План гуманітарного реагування на 2022 рік по Україні. Для його реалізації потрібно виділити 190 мільйонів доларів. Щоправда, у цьому плані передбачається надання допомоги 1,8 мільйонам людей.

"Гуманітарна спільнота в Україні прагне підтримувати народ України та вирішувати існуючі та потенційні потреби, виявляючи неупередженість, незалежність та нейтральність", - під час брифінгу в Нью-Йорку заявив прес-секретар ООН Стефан Дюжаррик.

Зазначимо, що ООН уже всьоме представляє План допомоги постраждалим від конфлікту на сході України. Цього разу в документі передбачено діяльність з надання допомоги у сфері освіти, постачання населення продуктами харчування, забезпечення їх соціальною допомогою, послугами у сфері санітарії та житлом.

Раніше APnews повідомляв, що Верховна Рада підтримала звернення до світової спільноти щодо "неприйнятності військового шантажу з боку РФ".

Новини партнерів

Перемоги Близнюків, великі гроші Левів та доля Водоліїв: гороскоп на 26 січня для кожного знака зодіаку
Чиновника на Київщині підозрюють у незаконному похованні токсичних відходів