В Україні готуються до "плану Б" у разі погіршення ситуації з COVID-19

В Україні готуються до "плану Б" у разі погіршення ситуації з COVID-19
Читать на русском

Цей план розробляють на випадок, якщо не спрацює карантин "вихідного дня".

На випадок, якщо в Україні не спрацює карантин "вихідного дня" і ситуація з COVID-19 буде погіршуватись, уряд розробляє так званий "план Б" по протидії розповсюдженню коронавірусу. Про це APnews пише з посиланням на заяву Дениса Шмигаля у Facebook.

Прем'єр-міністр зазначив, що вчора розпочалося обговорення цього плану, аби Україна мала про нього чітке уявлення.

"Сьогодні закінчується четвертий день карантину "вихідного дня". Впевнений, що запроваджені заходи позитивно позначаться на динаміці захворювання. На випадок погіршення сценарію розробляється план Б. Вчора я розповів, що ми почали обговорення цього плану, аби вся країна мала про нього чітке уявлення", - зазначив він.

Крім того, Шмигаль підкреслив, що вже було проведено декілька нарад щодо цього плану.

"Ми вже провели з цього приводу дві наради з міськими головами, зустрілися з Радою церков та релігійними організаціями, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план. Також цього тижня обговорили з українським бізнесом механізми підтримки галузей, на яких обмеження позначаються найбільше. Вийшли з багатьма новими ініціативами, які профільні міністерства вже активно опрацьовують", - додав він.

Про які саме ініціативи йдеться, очільник уряду не уточнив.

Як повідомляв APnews раніше, Степанов заявив, що МОЗ вимагатиме локдауна, якщо добова кількість хворих COVID-19 досягне 30 000.

У Білорусі силовики жорстко затримали більше 200 протестувальників
Новим спікером МЗС України став Олег Ніколенко: що про нього відомо

Новини партнерів