В Україні ФОП пенсійного віку можуть не платити ЄСВ

В Україні ФОП пенсійного віку можуть не платити ЄСВ
Читать на русском

Даний законопроект прибирає подвійне нарахування ЄСВ

Українські депутати в середу, 13 травня, підтримали у другому читанні та в цілому закон про збір та облік єдиного соціального внеску, який звільняє від сплати ЄСВ фізичних осіб-підприємців пенсійного віку та самозайнятих у сфері науки, літератури, культури та медицини. Про це повідомляє APnews з посиланням на голосування нардепів.

"Законопроект №2166 розроблений для удосконалення норм законодавства щодо нарахування ЄСВ особам, які ведуть незалежну професійну діяльність, усунення дискримінації платників ЄСВ та припинення несправедливою сплати ЄСВ самозайнятими особами та ФОП, якщо ними не було отримано дохід, і штрафних санкцій за його несплату", - зазначив ініціатор законопроекту депутат від "Слуги народу" Євген Петруняк.

Даний законопроект прибирає подвійне нарахування ЄСВ, що було можливо через законодавчі колізії. Крім того, автор закону вважає, що необхідність сплати ЄСВ пенсіонерами, які ведуть незалежну професійну діяльність, а сплата ЄСВ без доходів - непослідовна.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада прийняла законопроект №2571-п "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності".

Новини партнерів

Журналістів не допускатимуть до пленарних засідань після послаблення карантину в Раді
У Мінінфраструктури заявили, що міжнародне авіасполучення не відновиться з 22 травня