В Україні дві області потрапили до "помаранчевої" зони карантину через погіршення ситуації з COVID-19

В Україні дві області потрапили до "помаранчевої" зони карантину через погіршення ситуації з COVID-19
Читать на русском

Інші області залишаються в "жовтій" карантинній зоні.

Станом на ранок 10 січня в Україні через погіршення ситуації з коронавірусною інфекцією дві області потрапили до помаранчевої зони карантину – Херсонська та Сумська.

Про це повідомляє APnews з посиланням на пресслужбу міністерства охорони здоров'я. Зазначається, що решта регіонів країни залишаються в "жовтій" карантинній зоні.

За даними МОЗ, Херсонська область перейшла в "помаранчеву" зону через те, що другий день поспіль було перевищено динаміку рівня госпіталізацій: 60% за норми 50%.

На Сумщині перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування – 21% за норми не більше 20%.

Також повідомляється, що рівень захворюваності по країні – 151 на 100 тисяч населення. При цьому оптимальний показник – не більше ніж 75 на 100 тисяч осіб. Примітно, що у Києві цей показник становить 362 на 100 тисяч осіб і є найвищим у країні.

Також високий рівень захворюваності зафіксовано у Полтавській (227 на 100 тисяч населення) та Черкаській (199 на 100 тисяч населення) областях.

Завантаженість ліжок з киснем по Україні становить 22,2% за певного показника 65%, у Києві – 16,8%. Він не перевищений у жодній області.

Раніше APnews повідомляв, у МОЗ пояснили, чи вводитимуть в Україні новий локдаун.

Новини партнерів

Путін заявив, що в Казахстані використовувалися "майданні технології"
У Казахстані виявили мертвим начальника поліції, якому загрожував трибунал