В Україні до кінця року продовжили режим надзвичайної ситуації через COVID-19

В Україні до кінця року продовжили режим надзвичайної ситуації через COVID-19
Читать на русском

Кабмін ухвалив дане рішення через погіршення епідемічної ситуації.

Режим надзвичайно ситуації в Україні через поширення коронавірусу продовжили до 31 грудня нинішнього року. Про це повідомляє APnews з посиланням на рішення Кабінету міністрів.

"У зв'язку з продовженням терміну дії карантину виникла потреба у продовженні для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року", - зазначено в документі.

При цьому пояснювальній записці зазначено, що постанову Кабміну 13 жовтня 2020 року термін дії карантину був продовжений до 31 грудня 2020 року у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації.

Що таке надзвичайна ситуація

Надзвичайна ситуація - це порушення нормальних умов життя і діяльності людей через аварії, катастрофи, стихійного лиха, епідемії або іншою небезпечною подією.

Під час введення режиму НС посилюють роботу служб громадського захисту населення та інших відомств, які борються з поширенням COVID-19.

В Україні до кінця року продовжили режим надзвичайної ситуації через COVID-19

Як раніше повідомляв APnews, через зростання кількості хворих коронавірусів в Україні Міністерство охорони здоров'я в кожному регіоні перепрофільовує по 2-4 багатопрофільні лікарні.

Новини партнерів

Уряд виділить 3,3 мільйони сім'ям, чиї будинки зруйновані через пожежі на Харківщині
На Одещині живцем згоріли двоє дітей