В Україні через карантин "застрягли" понад 100 немовлят, чиї батьки -іноземці

В Україні через карантин "застрягли" понад 100 немовлят, чиї батьки -іноземці
Читать на русском

Людмила Денисова зазначила, що в найближчі півтора - два місяці тільки в одній клініці народиться ще 52 малюка.

Понад 100 немовлят із центрів репродуктивної медицини по всій Україні чекають, коли батьки-іноземці зможуть їх забрати. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової після відвідування київського готелю "Венеція", де знаходиться 46 дітей.

За її словами, за дітьми доглядають і вони знаходяться в хороших умовах.

"За дітками наглядають, ведеться журнал, в якому зазначено, коли погодували, яка вага, як вона змінюється, рекомендації лікаря й так далі. Є дітки, яким по два місяці, одному хлопчикові три місяці, тому що Китай закрився, і батьки не могли його забрати ", - розповіла Денисова.

При цьому вона вказала, що батьки деяких малюків вже звернулися до неї з проханням допомогти вивезти дітей з України. Крім того, вона нагадала, що діти залишилися в Україні лише, тому що країни - Китай, Франція, Іспанія, Італія, США і Болгарія - закрили кордони через пандемію коронавірусу.

"Протягом ще півтора - двох місяців народиться ще 52 дитини в цій клініці", - заявила омбудсмен і уточнила, що перші батьки вже зможуть забрати дітей, коли вирішаться всі питання з дозволами, а це кілька тижнів.

"За тією інформацією, яка є у мене, понад 100 дітей по всій Україні знаходяться в центрах репродуктивної медицини в очікуванні своїх батьків, але якщо буде продовжено карантин, то заплановані народження дітей нікуди не дінуться, тому або будуть сотні немовлят, або тисячі", - пояснила уповноважена з прав людини.

Також Денисова запевнила, що в готелі "Венеція" місць для утримання дітей досить.

В Україні через карантин "застрягли" понад 100 немовлят, чиї батьки -іноземці

Як раніше повідомляв APnews, великий скандал спалахнув в Україні через дітей, народжених за допомогою сурогатного материнства.

Новини партнерів

Пандемія VS психічне здоров'я. Психологи розповіли, хто знаходиться у найбільшій зоні ризику
Німеччина відмовила "Північному потоку-2" в імунітеті до директиви Євросоюзу