В Україні батьки проти, щоб діти ходили до шкіл, поки не завершиться війна

В Україні батьки проти, щоб діти ходили до шкіл, поки не завершиться війна
Читать на русском

У багатьох навчальних закладах відсутні бомбосховища, що викликає в батьків занепокоєння.

В Україні створили петицію про заборону очного навчання в усіх закладах освіти до закінчення війни. Звернення зареєструвала Марія Горшенева на сайті петицій 8 червня. Менш ніж за місяць документ підписали майже 26 тисяч людей.

Зокрема в петиції наводиться 6 аргументів проти повернення дітей до навчальних закладів.

Велика кількість зруйнованих шкіл та дитсадків. В Україні цей показник від початку повномасштабного вторгнення сягнув 20% від загальної кількості. Відсутність бомбосховищ в усіх закладах освіти. Крім того, у будівлях бувають вузькі коридори та сходові прольоти.

"Якщо говорити про початкові школи та дитсадки, то вік учнів вимагає ще більшої уваги викладачів та вихователів під час екстрених подій. 1 вихователь/викладач на 15 учнів – нормальна пропорція відповідальності?", – зазначила автор петиції.

Емоційна напруга та тривалість повітряних тривог.

Марія Горшенева наводить приклад тривоги за 6 червня в Києві. Вона розпочалась о 10:21 і тривала до 13:09.

"Що учням робити 2 години 48 хвилин в сховищі? Як при цьому триватиме навчальний процес? Чи можливо проводити уроки в сховищі для всіх учнів/студентів одночасно?", – написала вона.

Для онлайн-навчання потрібен лише один пристрій, а не безліч різноманітної канцелярії. На думку авторки петиції, це також актуальне питання для сімей, які втратили житло або евакуювались за кордон. Наразі петиція очікує на розгляд, оскільки вже зібрано більше за потрібну кількість голосів.

Новини партнерів

Вертоліт та літак Медведчука, передали для потреб ЗСУ (Фото)
СБУ викрила постачальників медобладнання, які умисно зривали поставки до військових госпіталів