В Україні анонсували створення сайту з тарифами на газ по кожному регіону

В Україні анонсували створення сайту з тарифами на газ по кожному регіону
Читать на русском

Юлія Ковалів заявила, що уряд пояснить жителям міст, чому їх платіжки за газ саме такі, якщо місцева влада не в змозі зробити це самостійно

Кабінет міністрів запустить сайт, де буде відображена структура тарифів на газ у містах України.Про це заявила заступниця керівника Офісу Президента Юлія Ковалів в етері ток-шоу “Свобода слова” на ICTV.

“Я колись працювала в регуляторі, тому скажу вам відверто, що половина керівників цих теплових компаній фактично є безгосподарними... Це велике питання, яке в першу чергу має контролювати місцева влада, адже у нас понад 90% всіх комунальних підприємств, їхніми власниками є місцева влада”, - зазначила заступниця керівника ОП.

За її словами, якщо місцева влада не може пояснити, чому розмір платіжки саме такий, тоді уряд покаже це створивши сайт.

“До кінця місяця у нас буде окремий веб-сайт, де по кожному місту буде видно, яка структура тарифу, по скільки ця компанія купує газ, яка знижка буде надаватись по кожному місту. І не інакше як ми з вами, кожен з нас, який отримує платіжку (за газ), повинен контролювати, а чи ефективно ці гроші витрачаються”, - додала Ковалів.

Як раніше повідомляв APnews, міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель запевнив, що дві платіжки не впливають на загальну кінцевий тариф за газ

Коментарі

Новини партнерів

У НБУ назвали офіційний курс гривні на сьогодні
Оржель розповів, чому українці отримати дві платіжки за газ