В Україні анонсували запуск Нацплатформи примирення та єдності: що відомо

В Україні анонсували запуск Нацплатформи примирення та єдності: що відомо
Читать на русском

Платформу планують запустити вже в середу, 19 лютого.

В Україні планують запустити "Національну платформу примирення та єдності" з окупованим Донбасом. Про це повідомив радник секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу Сергій Сивохо в Facebook.

За його словами, платформу планують запустити вже в середу, 19 лютого.

"19 лютого – старт Національної платформи примирення та єдності. Будь-який мирний процес починається з діалогу. Ми допоможемо людям по обидві сторони лінії зіткнення слухати і чути", – йдеться в повідомлені.

При цьому він зазначив, що вже багато зроблено, "але ще більше необхідно зробити".

"Наше завдання – "наводити мости". Менше слів – більше справ", – підкреслив Сивоха.

Слід зазначити, що у межах Мюнхенської конференції президент Володимир Зеленський заявив про ініціативу спільного патрулювання лінії розмежування між підконтрольними Києву та окупованими територіями разом з представниками бойовиків.

Крім того, Зеленський повідомив, що Україна хоче запропонувати секторальний принцип розведення військ на Донбасі, що дозволяє розбити лінію розмежування на сектори. Надалі планується поступове розведення сил і засобів.

Український президент наголосив, що перехід від одного сектора до наступного можливо після того, як спостерігачі ОБСЄ підтвердять відсутність будь-яких збройних формувань, озброєних військ і військової техніки.

В Україні анонсували запуск Нацплатформи примирення та єдності: що відомо

Новини партнерів

Кабмін: мала приватизація принесла у бюджет 536,5 млн грн
Вигнана зі "Слуги народу" Скороход вперше стала мамою