В Україні 9 травня в 11 областях не зробили жодного щеплення від COVID-19

В Україні 9 травня в 11 областях не зробили жодного щеплення від COVID-19
Читать на русском

Всього за добу в Україні щеплення отримали трохи більше тисячі осіб.

У неділю, 9 травня, відразу в 11 регіонах України не було зроблено жодного щеплення від коронавірусу. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави МОЗ Максима Степанова в Facebook.

Всього за минулу добу в Україні щеплення отримали 1 004 осіб. Щеплення робили силами 15 мобільних бригад по імунізації і 25 пунктами вакцинації. Майже половина з цього числа (470) припала на Львівську область.

Взагалі ж жодного щеплення не зробили в Києві, а також у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Окремо варто відзначити, що з моменту початку вакцинації першу дозу препарату отримали 863 645 осіб. Повністю ж вакцинувалися менше ніж 500 чоловік - 446 осіб (причому двоє людей другу дозу отримали за кордоном).

Відзначимо, що в Україні це не перший раз, коли в десятці регіонів країни не було зроблено жодного щеплення. Ми вже повідомляли, що в вихідний понеділок 3 травня вакцину від коронавірусу отримали всього 919 осіб.

Новини партнерів

На Рівненщині чоловік потрапив під потяг та загинув
У Львові розвісили антисемітські листівки, - фото