В Україні 20 блоків ТЕС та ТЕЦ не працювали через відсутність палива

В Україні 20 блоків ТЕС та ТЕЦ не працювали через відсутність палива
Читать на русском

Ще два блоки ТЕС не працюють через аварійний ремонт.

Напередодні в Україні 20 блоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралів не працювали через брак палива. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційні дані "Укренерго".

Загальна потужність 20 блоків ТЕС та ТЕЦ, які вимушено "відпочивали" 22 листопада становила 7 ГВт. Загалом у порівнянні з минулим тижнем, виробництво на ТЕС зменшилося на 12,1% - і це на тлі зростання споживання електроенергії.

Втім, причиною такого зниження в "Укренерго" називають зростання виробництва на АЕС (+13,8%) і ТЕЦ (+59%). При цьому у будні середньодобова генерація ТЕС склала 110 мільйонів кВт-год, а у вихідні – 81,2 мільйона кВт-год.

Також станом на ранок понеділка в аварійному ремонті перебували два корпуси – по одному на Трипільській та Слов'янській ТЕС. При цьому тижнем раніше таких блоків не було. Водночас "Укренерго" заспокоює, повідомляючи, що тижнем раніше через відсутність палива не працювало 23 блоки ТЕС та ТЕЦ.

Раніше APnews наводив слова президента зеленого, який заявив, що в Україну йдуть сім кораблів з вугіллям і запевнив, що "недоліку з вугіллям не буде".

Новини партнерів

У Бердянську чоловік з'їв ляща і помер від ботулізму: розпочалися жорсткі перевірки місцевих ринків
Поліція Волині взялася за педагога, який вдарив школяра: його батьки навідріз відмовлялися від звинувачень