В "Слузі народу" виступили за введення термінового локдауна в Україні

В "Слузі народу" виступили за введення термінового локдауна в Україні
Читать на русском

Данило Гетманцев вказав, що в Україні зростає кількість важких хворих на COVID-19

Терміновий локдаун необхідно вводити в Україні, а виходити з нього не раніше, ніж покращитися ситуація. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву народного депутата від "Слуги народу" та голови комітету з питань податкової та митної політики Данила Гетманцева в ефірі телеканалу Newsone.

"Питання в тому, що дуже ростуть важкі випадки. Зокрема, важкі випадки - це те, що вимагає ліжка. І зростає смертність від цього ж захворювання і від того, що важких випадків стає більше. Ці цифри свідчать про те, що ситуація є загрозливою, і треба вживати заходів уже сьогодні. Тому я виступаю за терміновий локдаун, я виступаю за те, що його треба вводити, не відкладаючи, і виходити з нього тоді, коли будуть відповідні цифри", - заявив політик.

При цьому він вказав, що питання про те, коли бізнес зазнає найменших втрат - під час карантину зараз або на новорічні свята, спірне.

Як раніше повідомляв APnews, глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що рішення про введення локдауна приймуть до кінця тижня.

Новини партнерів

В лісах Амазонки археологи виявили "Сикстинську капелу древніх" віком понад 12500 років
"Лиса" ялинка і святкове містечко: у Києві почали монтаж новорічної локації. Фото