В "Слузі народу" пояснили, чому звільнили гральний бізнес від податків

В "Слузі народу" пояснили, чому звільнили гральний бізнес від податків
Читать на русском

Данило Гетманцев заявив, що необхідно створити спеціальну комісію для контролю закладів грального бізнесу

Верховна Рада звільнила гральний бізнес від податків на чотири роки, тому що оператори будуть платити потрійну суму за ліцензію на ведення цього виду бізнесу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву народного депутата від "Слуги народу" Данили Гетманцева в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

"До того моменту, як держава запустить систему онлайн-моніторингу ставок, оператори будуть платити потрійну ліцензію. Тобто ліцензія множиться на три. Якщо взяти букмекерські гри, це мільйон доларів. Мільйон доларів помножити на три. Тобто у нас і без цього коефіцієнта високі ціни на ліцензію. А ми їх ще втричі збільшуємо. Чому? Тому що держава з завтрашнього дня не може вести моніторинг. Йому треба цю систему купити, встановити. Тому в цей період повинна братися підвищена плата за ліцензію. Ось і все", - пояснив політик.

Крім цього, він вказав на необхідність створення спеціальної комісії для моніторингу закладів грального бізнесу на дотримання закону.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, парламент схвалив скандальний закон про легалізацію грального бізнесу в Україні, бо не зробити цього було неможливо.

Новини партнерів

"Ножиці" Вербича, п'ята від Марлоса і бісіклета Абу-Ханни: ТОП-10 кращих голів УПЛ 2019/20
В ОП заявили, що Зеленський не буде вибачатися перед ображеним Кадировим