В "Слузі народу" не виключають введення НС та перенесення виборів

В "Слузі народу" не виключають введення НС та перенесення виборів
Читать на русском

Олександр Качура зазначив, що таке рішення підтримують деякі народні депутати, члени Кабміну і представники Офісу президента.

Влада України може ввести надзвичайний стан та перенести місцеві вибори через COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву народного депутата "Слуги народу" Олександра Качури в ефірі ток-шоу "Протистояння" на телеканалі NEWSONE.

"Цифри в статистиці, яка є, це цифри протестованих людей. Тобто їх можна помножити, але точно не поділити. І якщо буде критична ситуація, і під час місцевих виборів ми перейдемо поріг в 10000 хворих на добу і більше, то нам потрібно прийняти політичне рішення, взяти волю в кулак і ввести надзвичайний стан", - заявив нардеп.

При цьому він вказав, що таке рішення підтримують деякі народні депутати, члени Кабміну і представники Офісу президента.

"По-перше, це питання здоров'я, по-друге, це питання легітимності виборів. Якщо люди просто не прийдуть на вибори, то навіщо їх проводити", - підсумував Качура.

Як раніше повідомляв APnews, місцеві вибори в Україні можуть призвести до чергового масового сплеску захворюваності на коронавірус.

Новини партнерів

У Києві на ходу загорівся автомобіль
В Україні приватні лабораторії будуть робити тести на COVID-19 безкоштовно