В "Слузі народу" не виключають проведення засідання Ради на стадіоні чи в концертній залі

В "Слузі народу" не виключають проведення засідання Ради на стадіоні чи в концертній залі
Читать на русском

Засідання в суботу, 28 березня, пройде у будівлі Ради, проте з масками, окулярами та рукавичками

Народні депутати розглядають можливість провести засідання Верховної Ради на відкритому майданчику у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це заявила народна депутатка, заступниця глави фракції "Слуга Народу" Євгенія Кравчук, передає hromadske.

"Дійсно, ми розглядали такий варіант "Б" - провести сесію, очевидно вже не цю сесію, яка буде в суботу, але можливо пізніше, чи на якомусь майданчику на свіжому повітрі, це може бути стадіон чи велика концертна зала. Ми думали про такий варіант, але остаточного рішення немає", - пояснила вона.

За словами Кравчук, засідання в суботу, 28 березня, пройде у будівлі Ради, проте з масками, окулярами та рукавичками.

Вона зазначила, що для того, щоб перенести засідання парламенту з Ради в інше місце, потрібно ухвалити відповідне процедурне рішення.

"Щоб провести засідання в іншому залі або на вулиці, треба зібратися хоча б один раз і за це проголосувати. Що стосується відеозв’язку та відео голосувань, то це ще складніше, бо тут є роз’яснення Конституційного суду, що це має бути фізичне зібрання депутатів", - додала депутатка.

Проте вона додала, що наразі депутати тестують можливі технічні засоби такої роботи, і зокрема 25 березня відбулося вже третє тестування роботи по відеозв’язку.

"В чому технічна складність. Це має бути одночасне підключення великої кількості депутатів, і крім того має бути якимось чином зафіксовано, що це саме депутат біля камери, а не його брат, сестра чи кішка. Є багато нюансів, які ми маємо спочатку вирішити", - підкреслила Кравчук.

Як повідомляв APNews раніше, в Україні, станом на ранок четверга, 26 березня, лабораторно підтверджено вже 156 випадків захворювання на коронавірус.

Новини партнерів

Кабмін анулював фінансування місцевих виборів–2020 через коронавірус, – Гончаренко
Меркель зробила другий тест на коронавірус