В "Слузі народу" не підтримують легалізацію зброї в Україні - Гетманцев

В "Слузі народу" не підтримують легалізацію зброї в Україні - Гетманцев
Читать на русском

Данило Гетманцев відмітив, що виступає проти легалізації короткоствольної зброї.

Законопроект про легалізацію зброї в Україні може залишитися без підтримки народних депутатів, якщо його поставлять на голосування. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву нардепа від "Слуги народу", голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева.

"Питання, які обговорювалися - це законопроект про зброю, зараз буде обговорюватися законопроект про "євробляхи"... Щодо законопроекту про легалізацію короткоствольної зброї (це одна з частин цього законопроекту, оскільки мова взагалі про обіг зброї), частина, яка стосується легалізації короткоствольної зброї, викликає дуже багато питань у наших колег. Я не думаю, що в цих положень є взагалі підтримка навіть в нашій фракції", - заявив нардеп.

За його словами, навіть "якщо законопроект потрапить в зал, про що також є сумніви, я думаю, що з великою ймовірністю він не буде підтриманий".

Також Гетманцев нагадав, що виступає проти легалізації короткоствольної зброї.

Як повідомляв APnews, голова Нацполіції Ігор Клименко виступив проти легалізації зброї в Україні і заявив, що "зарано її довіряти людям".

Новини партнерів

У Мін’юсті розповіли, скільки українців одружились у День закоханих
У готелях ПАР з'явилися перші роботи для обслуговування хворих на Covid