В "Слузі народу" допустили проведення дострокових виборів в Раду в наступному році

В "Слузі народу" допустили проведення дострокових виборів в Раду в наступному році
Читать на русском

Данило Гетманцев зазначив, що на місцевих виборах люди голосують не за бренд, а за конкретну людину.

Дострокові парламентські вибори можуть провести вже в наступному році. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови парламентського комітету податкової, митної та фінансової політики від "Слуги народу" Данила Гетманцева.

"Місцеві вибори є оцінкою нашої партії, як й будь-якої іншої. Чи вплине це на парламентські вибори і як, мені складно сказати, тому що ми не знаємо, коли ці парламентські вибори будуть. Наприклад, якщо будуть дострокові вибори в наступному році, а я не виключаю таку можливість, то безумовно вплинуть та їх результати будуть пов'язані з результатами місцевих виборів. Якщо ж вони відбудуться через 3,5 року, то для цього підстав немає", - заявив політик.

При цьому він зазначив, що на місцевих виборах люди голосують не за бренд, а за конкретну людину.

"У нас різні регіони й різні результати в залежності від того, як працюють люди, в залежності від того, які ми в списках, хто йде на вибори, тому що в місцевих виборах важливий не бренд, а конкретна людина, яку знають або не знають в регіоні. Там, де був вдалий вибір та люди відпрацювали на виборах, у нас будуть високі результати", - підсумував Гетманцев.

Як раніше повідомляв APnews, нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура допустив, що влада України може ввести надзвичайний стан і перенести місцеві вибори з-за COVID-19.

Новини партнерів

Гетманцев назвав питання, яке першим потрібно винести на «реальний» референдум
У Зеленського пояснили, чому перше питання в опитуванні буде про корупцію