В "Слузі народу" заявили про "дикі фальсифікації" на виборах в Києві

В "Слузі народу" заявили про "дикі фальсифікації" на виборах в Києві
Ексклюзив
Читать на русском

Роман Грищук зазначив, що багато українців приймають рішення вже на виборчих дільницях, на яких часто не було інформації про кандидатів

Велика кількість порушень зафіксовано на виборчих дільницях у Києві. Про це в коментарі APnews розповів народний депутат від "Слуги народу" Роман Грищук.

"По Києву ми спостерігаємо велику кількість порушень, зокрема, те, чого не було на парламентських виборах, так звані сітки - скупка голосів, помічаємо елементи контрольованого голосування, коли бабусі й дідусі обдзвонюють, збирають і видають гроші - це все фіксується спостерігачами та правоохоронцями", - зазначив нардеп.

При цьому він вказав, що на виборчих дільницях не інформації про кандидатів в мери.

"Я був на восьми виборчих дільницях по Києву і ніде немає інформації про кандидатів в мери. На деяких ділянках інформація про партії та кандидатів не варто на стінах, а просто лежить купою - це дуже погано, тому що виборці не можуть ознайомитися з цією інформацією. багато виборців приймають рішення вже на виборчій дільниці - вони спочатку дивляться на кандидатів і вже після цього приймають рішення", - підсумував Грищук.

Як раніше повідомляв APnews, місцеві вибори 2020 на Україні проходять відносно спокійно, проте були виявлені певні порушення. Зокрема, вже 2401 українець поскаржився на порушення виборчого процесу в правоохоронні органи.

Новини партнерів

У Кропивницькому коронавірус виявили у трьох членів комісії: ділянка продовжила роботу
На Херсонщині викрали скриньку з опитуванням Зеленського: Стали відомі нові деталі