В Росії вчителька англійської мови повісила чотирирічного сина на колготках

В Росії вчителька англійської мови повісила чотирирічного сина на колготках
Читать на русском

Всього в родині було четверо дітей

Вчителька англійської мови в Російській Федерації повісила свого чотирирічного сина. Про це повідомляє APnews з посиланням прес-службу ГСУСК по Московській області.

За попередніми даними, 43-річна жінка повісила сина на колготках на шведській стінці, поки її чоловік гуляв з двома старшими дочками. Всього в родині було четверо дітей.
Коли чоловік повернувся з прогулянки з дівчатками жінка не хотіла його пускати у квартиру, але він зміг прорватися додому, де і побачив тіло хлопчика. Він намагався відкачати сина, але було вже пізно.

Сама жінка не змогла пояснити мотиви свого вчинку. Повідомляється, що вона кілька років тому спостерігалася в психіатричній лікарні з попереднім діагнозом "шизофренія". За словами близьких, у жінки спостерігалася сильна апатія. Правоохоронці відкрили справу за статтею "Вбивство".

Як раніше повідомляв APnews, в Києві сталося жорстоке вбивство 6-річного хлопчика. У вбивстві підозрюється його батько. Попередньо, чоловік кілька разів ударив малюка ножем в спину, після чого підпалив. В результаті отриманих травм хлопчик помер.

Новини партнерів

Реваншу не буде: прогноз на матч Ліги Націй Україна - Іспанія
ЄС погодився ввести санкції проти Лукашенка - ЗМІ