В РФ від COVID-19 помер бізнесмен, який називав пандемію "повною нісенітницею"

В РФ від COVID-19 помер бізнесмен, який називав пандемію "повною нісенітницею"
Читать на русском

Борис Александров стверджував, що маски не допоможуть при пандемії

Російський бізнесмен Борис Александров, який в одному з інтерв'ю назвав пандемію коронавірусу зароблянням грошей, помер від ускладнень після COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Російського союзу підприємств молочної галузі.

Так, 73-річного Александрова госпіталізували у важкому стані 23 листопада. При цьому позитивний тест на COVID-19 він отримав 7 листопада.

Відзначається, що лікарі під'єднали чоловіка до апарату ШВЛ, на якому він й провів останні дні життя. До того як Александров захворів на коронавірус, він переніс рак лімфатичних вузлів.

Крім того, в лютому нинішнього року, коли історія з COVID-19 тільки набирала обертів, бізнесмен в інтерв'ю YouTube-проекту Forbes Vitality, назвав COVID-19 "повною нісенітницею".

"Повна це дурниця. Це бабки, які Китай зробить, обдуривши весь світ. Нові віруси виникають щодня", - заявляв Александров.

При цьому він стверджував, що маски не допоможуть при пандемії, але на їх продажу можна нажитися, а вакцинацію - "це теж гігантські гроші".

Як раніше повідомляв APnews, відомий український блогер-мільйонник Дмитро Стужук помер в реанімації Київської клінічної лікарні №4, у нього не витримало серце. Відзначимо, у нього був підтверджений COVID-19, який протікав без температури.

Новини партнерів

В Аризоні офіційно підтвердили перемогу Байдена на виборах президента США
У грудні очікується зростання кількості пацієнтів з COVID-19 до 25-35 тисяч на добу - Степанов