В ОРЛО спростували заяву Денисової про передання їй дев'яти утримуваних осіб

В ОРЛО спростували заяву Денисової про передання їй дев'яти утримуваних осіб
Читать на русском

В ОРДЛО заявили, що Людмила Денисова просто намагається перехопити ініціативу

Заява омбудсмена Людмили Денисової про передання так званої "ЛНР" Києву дев'яти утримуваних осіб не відповідає дійсності й є спробою перехопити ініціативу щодо звільнення у голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата України Віктора Медведчука.

Про це повідомив представник так званої "ЛНР" в політичній підгрупі з Донбасу Родіон Мірошник у своєму Telegram-каналі, передає 112 Україна.

"Спроба Денисової перехопити ініціативу у Медведчука залікова, але марна. Українська омбудсменка Людмила Денисова, розважаючи прибулу до Золотого чинну голову ОБСЄ Анн Лінде, розійшлася не на жарт. Вона заявила, що чекає на передання Україні 9 осіб утримуваних з "ЛДНР" в односторонньому порядку... Ну, для початку, не 9, по-друге, не їй", - зазначив Мірошник.

За його словами, Денісова "в кінці сказала правду, що "не може назвати прізвища цих громадян".

"Бо їх не знає. Та й в принципі вона на цю тему нічого не знає. Але спроба виправдати своє перебування на посаді уповноваженого Верховної Ради з прав людини та перехопити ініціативу в опозиціонера Медведчука хоча б інформаційно залікова! Спостерігаємо далі. Ситуація обіцяє багато цікавих кульбітів в українському політичному серпентарії", - уклав Родіон Мірошник.

Новини партнерів

Влада готова приректи українців на загибель, аби не дати Медведчуку привезти громадян додому, - політтехнолог
У Раді підтримують легалізацію канабісу в Україні, - Радуцький