В ОРДЛО можуть не пропустити навіть з дозволом від України, - ДПСУ

В ОРДЛО можуть не пропустити навіть з дозволом від України, - ДПСУ
Читать на русском

Перетин лінії розмежування на час карантину можливий лише за окремим рішенням Командувача об’єднаних сил, наразі видано 283 таких індивідуальних дозволи

Окупаційна влада ОРДЛО може не пропускати через лінію розмежування навіть тих людей з підконтрольної території, яким через виключні обставини надала такий дозвіл українська влада. Про це повідомляє APnews з посиланням на Державну прикордонну службу.

Так, з метою запобігання поширення COVID-19 на Донбасі продовжують діяти тимчасові обмеження щодо перетину лінії розмежування. Це можливо лише за умови наявності окремого рішення Командувача об’єднаних сил та "вагомих причин гуманітарного характеру або за критичних життєвих обставин".

Прикордонники повідомляють, що з 22 березня Командувач об’єднаних сил надав 283 таких індивідуальних дозволи. Основна частина – 236 позитивних рішень – були надані для перетину лінії розмежування в КПВВ "Станиця Луганська".

Однак, зазначається в повідомленні, навіть людей, яким дозволи було надано, може не пропускати окупаційна влада.

"Часом люди, які їдуть на окуповану територію під тиском критичних життєвих обставин, не можуть перетнути лінію розмежування навіть за наявності позитивного рішення Командувача об’єднаних сил. Більш як два десятки осіб, яких українські прикордонники за окремими рішеннями пропустили, проросійські бойовики завертали в "сіру зону". Співробітники Держприкордонслужби оперативно забезпечували повернення таких громадян на контрольовану територію" - йдеться у повідомденні прикордонників.

Як повідомляв APnews раніше, звільнені з полону в ОРДЛО завершили обсервацію. Всім звільненим з полону провели тестування за допомогою швидких тестів та по два ПЛР-дослідження, на початку та в кінці обсервації. Всі отримані результати - негативні.

Новини партнерів

В Україну йде похолодання: очікуються заморозки та шквали вітру
У Польщі стверджують, що їх аграрний сектор може критично постраждати без українців