В ОП заявили, що рівень смертності від коронавірусу в Україні невисокий

В ОП заявили, що рівень смертності від коронавірусу в Україні невисокий
Читать на русском

В Офісі Президента запевнили, що лікарні готові до прийняття хворих на COVID-19

В Офісі Президента повідомили про невисокий рівень смертності від коронавірусу COVID-19 в Україні. Про це сказали під час селекторної наради під головуванням Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Повідомляється, що главі держави доповіли про готовність лікарень до прийняття недужих та останню статистику щодо поширення інфекції.

"Рівень смертності від COVID-19 в Україні невисокий – 2,6%," - йдеться у повідомленні.

Також під час наради обговорили питання затримки виплат медпрацівникам, які працюють з хворими на COVID-19. Цього тижня уряд шукатиме рішення для того, щоб ці фінансові ресурси були видані медикам.

«Обов’язково ці гроші мають бути виплачені. Бюрократія, звісно, часто є перешкодою, але в цьому випадку не можна дозволити керуватися старими правилами в умовах нових викликів. Доплати мають отримати всі, хто цього заслужив. Якомога швидше», – наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляв APnews раніше, полтавські медики заперечують, що всі отримали надбавки в 300% за боротьбу з коронавірусом.

Перед цим міністр охорони здоров'я заявив, що Полтавська область виплатила всі надбавки до зарплат медикам, які працюють з хворими коронавірусом COVID-19, в повному обсязі.

Новини партнерів

У Німеччині прискорилось поширення коронавірусу після послаблення карантину
У Танзанії коронавірус виявили у папаї і кози: влада сумнівається в компетентності лабораторій