В ОП розповіли про "всеукраїнське опитування" Зеленського

В ОП розповіли про "всеукраїнське опитування" Зеленського
Читать на русском

В Офісі президента уточнили, що опитування 25 жовтня не є референдумом

Опитування, яке Офіс президента має намір провести 25 жовтня, не є референдумом та матиме прямих юридичних наслідків. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Наголошуємо, що опитування, яке пропонується провести 25 жовтня, на відміну від референдуму, як це визначено для референдуму Конституції, що не буде прямих юридичних наслідків. Потреба в цій формі безпосередньої демократії обумовлена ​​тим, що зміст політики в державі повинен визначати народ, а не тільки ті, хто має достатньо медійного впливу і грошей, щоб маніпулювати у своїх особистих інтересах враженням про громадську думку", - зазначено в повідомленні.

При цьому зазначено, що таким чином влада хоче дізнатися, "що насправді думає народ" і "поставлять ті питання, які ніхто і ніколи не хотів ставити напрямки своїм співгромадянам в нашій країні". Крім того, наголошується, що загальнонаціональне опитування дасть можливість кожному громадянину висловитися. Водночас в ОП не повідомила, які саме питання будуть задавати.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський анонсував проведення 25 жовтня всеукраїнського опитування населення разом з місцевими виборами.

Новини партнерів

Жителям зруйнованого будинку на Позняках, де в червні прогримів смертоносний вибух, почали видавати їх речі
Артем Мілевський натякнув, що збирається закінчити кар'єру