В ОП пояснили скорочення кількості депутатів до 300

В ОП пояснили скорочення кількості депутатів до 300
Читать на русском

В Офісі президента вважають, що 300 нардепів досить для функціонування держави в нових умовах

Скорочення кількості народних депутатів до 300 має сприяти підвищенню ефективності державного управління. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Сучасний світ дуже конкурентний і тому вимагає максимально швидких і компетентних рішень. Вчорашні традиційні системи управління далеко не завжди здатні адекватно відповісти на нові виклики та кризи. Тому ще в серпні 2019 Президент Володимир Зеленський на виконання своєї передвиборчої програми ініціював законопроект про внесення змін до Конституції, яким, зокрема, пропонується зменшити кількість народних депутатів до 300", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що парламент підтримав попередньо ініціативу Зеленського, а Конституційний суд прийшов до висновку, що дане рішення відповідає Конституції України, але депутатів треба переконати в необхідності цього рішення, тому його винесли на громадське обговорення.

"Зменшення кількості народних обранців може позитивно позначитися на якості представництва інтересів виборців. Зросте конкуренція за депутатський мандат. Парламент стане ще більш професійним, що просто необхідно державі сьогодні. А 300 народних обранців абсолютно виправданою кількістю депутатів з урахуванням нового адміністративно-територіального устрою країни", - підсумували в ОП.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський оприлюднив три останні запитання, на які українці повинні будуть дати відповідь 25 жовтня.

Новини партнерів

Потребують 2 млн людей: в ОП пояснили, навіщо Україні легалізація марихуани
В "Слузі народу" пояснили, як вільна економічна зона поверне Україні Донбас