В ОП побоюються зриву переговорів по Донбасу через Фокіна та інформаційні провокації

В ОП побоюються зриву переговорів по Донбасу через Фокіна та інформаційні провокації
Ексклюзив
Читать на русском

Основне завдання Вітольда Фокіна полягає в налагодженні контакту з непідконтрольними територіями та активізація Мінського процесу.

Інтерв'ю члена Тристоронньої контактної групи по Донбасу в Мінську Вітольда Фокіна викликало неоднозначну реакцію громадськості, через що в Офісі президента побоюються зриву переговорів та інформаційних провокацій. Про це APnews повідомило власне джерело в Офісі президента.

"Зеленський незадоволений реакцією громадськості на останнє інтерв'ю члена ТКГ Вітольда Фокіна, зокрема, вільний обурення, яка виникла через пропозиції оголосити" загальну амністію "в обмін на відгук Росією вимог про зміну Конституції", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що основне завдання Фокіна полягає в налагодженні контакту з непідконтрольними територіями та активізація Мінського процесу.

"Для цього йому доведеться робити подібні заяви та брати медійний удар на себе. Позиція Офісу президента - в м'якій формі відхрещуватися від них й подавати їх як заяви членів ТКГ, а не президентську позицію", - пояснив співрозмовник.

Водночас в ОП знають про інформаційні провокації, які готують опозиційні сили проти Фокіна та інших членів ТКГ, що можуть бути спрямовані на зрив переговорного процесу.

Як раніше повідомляв APnews, матері й родичі військових, які загинули на Донбасі, зібралися під Офісом президента, вимагаючи продовжити розслідування по Іловайському та Дебальцевому котлам.

Новини партнерів

Голова Львівської облради захворів на коронавірус
Степанов пояснив, хто і як має визначати коло контактних з хворими на COVID-19