В ОП назвали винного у гальмуванні зустрічі в "нормандському форматі"

В ОП назвали винного у гальмуванні зустрічі в "нормандському форматі"
Читать на русском

Сергій Нікіфоров вказав, що троє лідерів готові до зустрічі.

Лідери "нормандської четвірки" готові провести зустріч. Процес гальмує тільки російська сторона.

Про це заявив прес-секретар президента України Сергій Нікіфоров під час брифінгу після засідання РНБО.

"Ми повідомляли про те, що відбулася відеоконференція окремо між Ангелою Меркель, Еммануелем Макрона і Володимиром Зеленським та потім між Ангелою Меркель, Еммануелем Макрона і Володимиром Путіним. У нашій частині розмови ми почули, що всі три лідери - Володимир Зеленський, Ангела Меркель і Еммануель Макрон - готові та хочуть проведення зустрічі на вищому рівні. У Ангели Меркель не так багато часу зробити це на своїй посаді, але вона чітко висловила своє бажання зустрітися", - зазначив Нікіфоров.

Водночас він зазначив, що Російська Федерація не проявляє такого бажання немає. За словами спікера Зеленського, була інформація про те, що зустріч можуть провести на рівні міністрів, але російська сторона не заявляла про готовність зустрічатися в такому форматі.

Як раніше повідомляв APnews, у Єлисейському палаці повідомили, що в найближчі тижні має відбутися нормандська зустріч на рівні міністрів закордонних справ України, Росії, Франції та Німеччини.

У Кремлі ж підтвердили, що очікують нормандську зустріч на рівні глав МЗС, за підсумками якої стануть зрозумілі "можливі контури зустрічі лідерів держав", але час зустрічі ще неузгоджений.

Новини партнерів

Стало відомо, як себе почуває госпіталізований із зараженням крові екс-президент США Білл Клінтон
МВС допустило помилку в списку санкцій проти "злодіїв в законі", вона стосується 108 осіб