В ООН заявили, що зображення з Бучі показують "усі ознаки" того, що мирні жителі були "безпосередньо атаковані та вбиті"

В ООН заявили, що зображення з Бучі показують "усі ознаки" того, що мирні жителі були "безпосередньо атаковані та вбиті"
Читать на русском

В ООН вважають, що людей переслідували, пов'язували, а потім катували.

Після того, як українські військові зайшли до Бучі для зачистки, весь світ побачив, на які жорстокі вбивства зазнали звичайні мирні жителі. В ООН заявили, що зображення з Бучі доводять "всі ознаки" того, що мирні жителі були "безпосередньо атаковані та вбиті". Про це на брифінгу заявила офіційний представник Управління Верховного комісара ООН з прав людини Ліз Троссел.

«Те, що ми бачили у Бучі та інших районах, ясно вказує на дуже тривожні події. Справді, дивлячись на відео та кадри звідти, ви бачите всі ознаки того, що жертви були прямими мішенями і безпосередньо вбиті», — сказала Тросселл.

Вона також зазначила про «тривожні» зображення людей зі зв'язаними за спиною руками та частково оголених жінок, тіла яких було спалено, заявивши, що вони «наводять на думку» про пряме переслідування окремих осіб.

Раніше APnews також повідомляв, в ОПУ показали "пекло 21 століття" в Бучі під Києвом. Російські військові звіряли у Київській області. Окупанти зґвалтували та по-звірячому вбили сотні українців.

Новини партнерів

Роздягали догола, обрізали волосся, катували: Денисова розповіла про спроби окупантів зламати морально полонених українок
Через тиждень Буча намагатиметься повертатися до нормального життя - мер