В ООН заявили про необхідність вакцинувати кожну людину в світі до кінця 2022 року

В ООН заявили про необхідність вакцинувати кожну людину в світі до кінця 2022 року
Читать на русском

В ООН мають намір на початку наступного року провести велику зустріч, у рамках якої повинні взяти участь світові лідери і ключові експерти.

Світова спільнота повинна докласти рішучі зусилля, щоб вакцинувати від коронавірусу до кінця 2022 року все населення планети. Лише такий захід допоможе побороти пандемію.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву нового голови Генеральної Асамблеї ООН Абдулли Шахіда, яку він зробив під час брифінгу.

"Я збираюся зробити все, що в силах голови ГА ООН, щоб упевнитися, що ми можемо домогтися поставленої мети - провести вакцинацію всіх людей без винятку до кінця 2022 року", - сказав Шахід.

За його словами, в ООН мають намір на початку наступного року провести велику зустріч, в рамках якої повинні взяти участь світові лідери та ключові експерти. На зустрічі будуть обговорювати й питання вакцинної нерівності.

"Ми не зможемо бути в безпеці, поки всі не захистимося", - резюмував Шахід.

Раніше APnews повідомляв, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що пандемія СOVID-19 - найскладніше випробування для світу з часів Другої світової війни.

Новини партнерів

В Україні стає на 200 тис. пенсіонерів менше щороку - ПФУ
Київ першим в Україні почне контролювати температуру в салонах маршруток