В ООН закликали українську владу не обмежувати роботу медіа

В ООН закликали українську владу не обмежувати роботу медіа
Читать на русском

ООН радять українській владі утриматися від створення органів, відповідальних за моніторинг та фільтрування контенту.

Моніторингова місія ООН з прав людини закликала українську владу утриматися від встановлення непотрібних обмежень у роботі медіа. Про це йдеться на сторінці організації у Facebook.

“Закликаємо українську владу утриматися від встановлення непотрібних обмежень для роботи медіа. Ми поділяємо обурення медіа-спільноти та громадянського суспільства щодо того, що нинішній проект закону про дезінформацію не відповідає міжнародним стандартам прав людини, може підривати свободу ЗМІ та призвести до самоцензури”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що спроба запровадити кримінальну відповідальність за розповсюдження дезінформації може призвести до переслідування журналістів просто за те, що вони виконують свою роботу.

“Боротися з дезінформацію та фейками необхідно, але не за рахунок обмеження свободи медіа. Закликаємо Міністерство культури, яке розробило цей перший проект закону, дотримуватися міжнародних стандартів прав людини, продовжити публічне обговорення та забезпечити його відкритість та інклюзивність”, — додали у пресслужбі.

Новини партнерів

Зріджений газ із Польщі уже в Україні - Макогон
Стало відомо, коли планують запустити "Північний потік-2"