В ООН назвали країни без інфікованих коронавірусом

В ООН назвали країни без інфікованих коронавірусом
Читать на русском

У світі 19 країн і залежних територій не підтвердили жодного випадку зараження коронавірусом

Пандемія китайського коронавірусу торкнулася більшість країн, але 19 держав і залежних територій не підтвердили жодного випадку інфікування. Про це повідомляє APnews з посиланням на портал MSN.

Країни, які не постраждали від covid-19, знаходяться в основному в Океанії, Африці та Азії.

Так, серед африканських країн повідомлень про заражених не надходило з Лесото, Коморських островів, Сан-Томе і Принсипі, Малаві та Південного Судану.

Крім того, в Азії зараження не підтвердили Туркменістан, який заборонив використовувати слово "коронавірус", а за маски на вулицях пригрозили арештом, Північна Корея, яка відома у світі своєю диктатурою, Таджикистан і Ємен.

При цьому в Океанії хворих не зафіксували на Соломонових островах, Самоа, Палау, Тувалу, Науру, Кірибаті, у Федеративній державі Мікронезія, Вануату, Тонга і Маршаллових островах.

За даними ООН, економіка багатьох з цих країн слабка, а система охорони здоров'я погано розвинена, тому збиток від коронавірусу для них може бути колосальним. Відзначається, що Туркменістан і КНДР можуть приховувати інформацію про хворих. При цьому в Ємені та Південному Судані тривають внутрішні конфлікти, тому близько 80% жителів не мають доступу до медицини.

Варто відзначити, що в країнах, де були зафіксовано covid-19, вживають різних заходів щодо боротьби з ним, в тому числі вводять комендантську годину, звільняють ув'язнених, щоб уникнути неконтрольованих спалахів в місцях скупчення людей, і навіть застосовують до порушників карантину зброю.

Як раніше повідомляв APnews, число заражених коронавірусів у світі досягло 1 000 000 осіб, при цьому понад 53 000 померли від інфекції.

Новини партнерів

У Києві затримали нападника на журналістів телеканалу ZiK
В Україні через карантин дозволили подавати документи першокласників онлайн