В Офісі президента прокоментували затримання голови Кіровоградської ОДА

В Офісі президента прокоментували затримання голови Кіровоградської ОДА
Читать на русском

Трофімов зазначив, що у Офісу президента немає улюбленців чи обраних серед чиновників

Перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що в ОП зацікавлені у незалежному розслідуванні затримання керівника Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Трофімова.

Він зазначив, що у Офісу президента немає улюбленців чи обраних серед чиновників. За його словами ситуація з Балонем не виняток, тому він повинен відповідати згідно закону, якщо буде доведена провина.

"Не хочу давати оцінок ситуації з головою Кіровоградської облдержадміністрації. Це зроблять компетентні органи і суд. Хочу лише сказати, що влада зацікавлена у незалежному розслідуванні. Поблажок не буде. І це повинні зрозуміти всі, в тому числі і голови ОДА: порушуєш - відповіси за законом. Всі все бачать", - сказав Трофімов.

Він підкреслив, що висновки з ситуації також повинні зробити прості українці.

"Посадки чекають не тільки на злодійкуватих попередників, але і на нинішніх чиновників, які на публіку демонструють новий підхід, а продовжують жити по-старому. Недоторканих немає і не буде", - додав перший заступник голови Офісу президента.

Відомо, що Служба безпеки України спільно з НАБУ під процесуальним керівництвом САП затримала Балоня за вимагання грошей з керівників деяких контролюючих структур регіону.

Як повідомляв APnews раніше, Вищий антикорупційний суд у понеділок, 15 червня, обрав запобіжний захід третьому підозрюваному у справі про хабар керівникам Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Новини партнерів

У Києві колишній поліцейський загубив понад 1 млн гривень, вилучених під час обшуку
Закони під іноземців: навіщо уряд "задобрює" Європу і як це вплине на життя українців