В Офісі Президента прокоментували рішення КС щодо незаконного призначення Ситника

В Офісі Президента прокоментували рішення КС щодо незаконного призначення Ситника
Читать на русском

В ОП впевнені, що слідча діяльність органу зупинятись не буде.

В Офісі президента очікують від виконувача обов'язків голови НАБУ ефективної реалізації антикорупційної політики в період до обрання на конкурсі нового керівника Бюро.

Про це повідомляє APnews з посиланням на коментар Офісу президента щодо рішення Конституційного Суду про неконституційність указу експрезидента Петра Порошенка про призначення директора НАБУ.

"У зв'язку з цим рішенням Конституційного Суду та з колізією щодо можливої втрати повноважень директором Бюро ми чекаємо від виконувача його обов'язків ефективної реалізації антикорупційної політики в період до обрання на чесному та прозорому конкурсі нового керівника", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим в ОП впевнені, що слідча діяльність органу зупинятись не буде.

"Не сумніваємось також, що директорат НАБУ організує роботу сьогодні так, щоб були враховані всі нові правові обставини, а оперативна та слідча діяльність не зупинялася у зв'язку з уточненням організаційної структури та її узгодженням з Конституцією України", - додали в прес-службі.

Також в Офісі президента заявили, що беруть до відома рішення КС про неконституційність указу Порошенка про призначення директора НАБУ. Там додали, що це питання – "цілковито компетенція Конституційного Суду".

Як повідомляв APnews раніше, у Конституційному суді України постановили, що указ президента про призначення головою Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника є неконституційним.

Зеленський про Іловайський котел: Правоохоронці повинні показати результат
У Білорусі затримали ще 32 учасників антиурядових протестів

Новини партнерів