В одній з областей України відтермінували пробне ЗНО

В одній з областей України відтермінували пробне ЗНО
Читать на русском

В багатьох інших регіонах України ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

У Миколаївській області через коронавірусу COVID-19 відстрочили проведення пробного ЗНО. Про це повідомляє APnews з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

«З огляду на припинення руху громадського транспорту, що робить неможливим під'їзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання, пробне ЗНО також відкладається і в Миколаївській області», - йдеться у повідомленні.

Відповідно пробне ЗНО в Києві, Чернігівській та Миколаївській областях пройде 24 квітня. В інших регіонах України воно відбудеться, як і заплановано, 10 квітня. Учасники, які будуть проходити ЗНО 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів в електронний сервіс 10-14 квітня.

Учасники тестування 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на тест з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання). Щоб ознайомити учасників з іншими тестами пробного ЗНО, з 10 по 28 квітня, в їхніх кабінетах пробного ЗНО будуть розміщені «бонусні тести», які можна пройти вдома та внести результати їх виконання в спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня.

Раніше APnews повідомляв, в двох регіонах України перенесуть пробне ЗНО, але будуть доступні "бонусні тести".

Новини партнерів

"Ми не знаємо імен": в МЗС сумніваються щодо засудження в Ірані 10 чиновників по справі МАУ
Степанов запевняє, що Україна повністю переможе коронавірус до кінця 2021 року