В Одеській області вчителів хочуть вакцинувати від COVID-19 прямо в школах

В Одеській області вчителів хочуть вакцинувати від COVID-19 прямо в школах
Читать на русском

На даний момент в області вакцинацію пройшли трохи більше 32 тисяч працівників сфери освіти, а це близько 24% від необхідної кількості.

Вже з 13 вересня Україна може перейти з "зеленої" карантинної зони до "жовтої". У зв'язку з цим навчальні заклади, які не відповідають вимогам МОЗ, можуть закритися і піти на дистанційне навчання. Щоб запобігти цьому в Одеській області хочуть створити спеціальні бригади з вакцинації. Вчителі зможуть робити щеплення прямо в школах.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави обласного департаменту освіти Олександра Лончака на сторінці в Facebook.

Олександр Лончак перерахував навчальні заклади, які на цей момент відповідають вимогам. Таких в області близько 40. Водночас, за його словами, в 14 окремих навчальних закладах немає жодного вакцинованого.

"Найгірші показники (жодного вакцинованого) в окремих навчальних закладах: Петропавлівської, Бородінської, Захарівської, Шабівської, Ананьївської, Старокозацької, Маразліївської, Миколаївської, Затишанської, Вигодянської, Петровірівської, Тарутинської, Кулевчанської, Курісовської територіальних громад області", - написав Лончак.

Таким чином Департамент охорони здоров'я ОДА спільно з Департаментом освіти створили мобільні бригади з вакцинації. Їх спрямують на місця в навчальні заклади.

"Відповідальність керівників - забезпечити колективний імунітет ваших працівників. Іншого виходу не бачу", - підсумував Олександр Лончак.

За планами місцевої влади отримати щеплення проти коронавірусу повинні 76 000 працівників сфери освіти. Станом на 7 вересня вакцинацію пройшли трохи більше 32 тисяч осіб. Це близько 24% від необхідної кількості.

Раніше APnews повідомляв, у Сумській області школи і дитсадки можуть закритися на карантин.

Новини партнерів

В ЄС продовжили санкції за агресію Росії проти України
Рада підтримала легалізацію криптовалюти в Україні