В Одесі звільнили заступника голови ОДА через затримки виплат медикам

В Одесі звільнили заступника голови ОДА через затримки виплат медикам
Читать на русском

Звільнення відбулось за ініціативи голови Одеської ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций 12 травня звільнив свого заступника Віталія Свічинського через затримки виплат медикам за коронавірус. Про це APnews повідомляє з посиланням на пост глави ОДА в Facebook.

“За свою діяльність, а точніше бездіяльність — необхідно нести персональну відповідальність. Ще в минулу п’ятницю прийняв рішення щодо звільнення заступника Віталія Свічинського, який відповідав за соціальний та медичний напрямок й не впорався з поставленими задачами”, - написав Куций.

Зазначив, що "останньою краплею" стали затримки з виплатами медикам «швидкої» - Свічинський знав про це, але не зробив достатніх дій, щоб вирішити проблему. “Працівникам нашого департаменту фінансів довелося два дні вручну проводити виплати працівникам Одеського обласного центру екстреної допомоги”, - написав Куций.

Розповів також і те, що ще минулого тижня попереджав зама про персональну відповідальність за затримки виплат і недбале ставлення до роботи. У п'ятницю рішення було прийняте, але Свічинський, за словами голови ОДА, попросив відстрочити до вівторка, щоб він отримав всі розрахунки.

"Ви знаєте, що я не прихильник скандалів, тому дав йому звільнитися без принижень і ганьби. Але тут, ймовірно, спрацював «передвиборний фактор» - спроба протистояти державним структурам, роботу яких сам не зміг виконувати. Як сказав Президент Володимир Зеленський, з тими, хто не хоче працювати оперативно та скоординовано - нам не по дорозі", - написав Максим Куций.

Раніше APnews писав, що Зеленський пригрозив звільнити чиновників в регіонах, де не виплатять зарплати медикам.

В Одесі звільнили заступника голови ОДА через затримки виплат медикам
Читайте також:

Новини партнерів

Адаптивний карантин дозволяє уряду перекласти відповідальність за можливі спалахи коронавірусу на місцеву владу, - політолог
"Мали думати з самого початку": політолог розповів, які наслідки можуть загрожувати уряду через введення карантину