"Постраждали одесити": Мер Одеси Труханов ввів мораторій на висотну забудову узбережжя

"Постраждали одесити": Мер Одеси Труханов ввів мораторій на висотну забудову узбережжя
Читать на русском

Мер міста Геннадій Труханов дав ряд відповідних протокольних доручень.

Тема висотної забудови узбережжя в Одесі залишається конфліктною вже багато років. Про це, зокрема, свідчить регулярна активність ЗМІ та громадськості.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву мера Одеси Геннадія Труханова.

Труханов стверджує, що в конфлікті завжди дві сторони. Цього разу йдеться про забудовників, які претендують на шматок землі та отримують необхідні дозвільні документи в столиці.

"Тут є і третя сторона. Це одесити, громада. І вони, безумовно, постраждали. Причому, за законом, саме одеситам має належати ця земля", - наголосив міський голова.

За його словами, чинна влада міста вже зробила низку кроків, щоб вирішити окреслену проблему. Проте, як наголосив Труханов, через відсутність певних повноважень боротьба не приносить бажаних результатів.

"Я вважаю, що мораторій на висотну забудову одеського узбережжя повинен бути втілений на практиці й неухильно виконуватися", - констатував мер Одеси.

Він також дав ряд відповідних протокольних доручень, серед яких, зокрема, введення мораторію на видачу нових містобудівних умов і обмежень для проектування об'єктів будівництва в прибережній зоні й в центральному історичному ареалі міста Одеси.

"Нас не лякають труднощі на цьому шляху. Ще Будинок Руссова показав нам, що нерозв'язних проблем не буває. А значить, і в цьому питанні ми зможемо навести порядок", - наголосив мер.

Як повідомляв APnews, в Одесі заарештували співвласника готелю "Токіо Стар", де сталася масштабна пожежа. Він 8 місяців був у розшуку.

Новини партнерів

Харківська поліція затримала чоловіка, який заявив про захоплення заручників: він може сісти у в’язницю на 6 років
Уряд схвалив перерахунок розміру держдопомоги на дітей: хто і скільки отримуватиме