В Одесі поліція відкрила справу через порушення карантину на День міста

В Одесі поліція відкрила справу через порушення карантину на День міста
Читать на русском

Організаторів свят можуть оштрафувати в разі встановлення причинно-наслідкового зв’язку між цими святкуваннями та збільшенням кількості хворих на коронавірус

Співробітники правоохоронних органів розслідують порушення карантину в Одесі на День міста, організаторів можуть оштрафувати у розмірі 170 тисяч гривень. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Представники правоохоронних органів поінформували президента Володимира Зеленського про відкриття кримінального провадження через порушення карантину в Одесі.

"На святкуванні Дня міста в Одесі та Дніпрі в цих населених пунктах зібралися десятки тисяч людей без засобів індивідуального захисту та дотримання карантинних норм", - розповіли президенту.

Організаторів свят можуть оштрафувати в разі встановлення причинно-наслідкового зв’язку між цими святкуваннями та збільшенням кількості хворих на коронавірус чи смертністю.

Як повідомляв APnews раніше, з 14 вересня в Україні змінюється карантинне зонування облатей. Зокрема, Київ потрапив у "помаранчеву" зону.

Новини партнерів

Венедіктова порушує закон, не поновлюючи на роботі звільнених Рябошапкою прокурорів - Піскун
Скандал в українському хокеї: чемпіони світу та володарі Кубка Стенлі вимагають відставки керівництва ФХУ