В Одесі на майданчику хлопчик насадився на штир: від розриву прямої кишки у нього на 4 дня відключився мозок

В Одесі на майданчику хлопчик насадився на штир: від розриву прямої кишки у нього на 4 дня відключився мозок
Читать на русском

Штирі з майданчика після оприлюднення ситуації вже прибрали

На дитячому майданчику в місті Одеса, що на вулиці Сьомій біля будинку №5, хлопчик в буквальному сенсі сів на штир, яким огородили гойдалки. Від того, що сталося у дитини - проникаюча рвана рана 20 см і розрив прямої кишки. Від отриманих травм у хлопчика на 4 доби відключився мозок. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву старшої сестри малюка Анастасії Лавренюк.

Хлопчика звуть Костя. Сама трагедія сталася 5 днів тому.

"Костик розгойдував дівчинку на гойдалці і в стрибку натрапив на штир, який хтось встромив, щоб маленьких діток вберегти від удару гойдалок. Результат - проникаюча рвана рана 20 см і розрив прямої кишки, і на 4 доби відключення мозку. Хлопчик наш в дуже тяжкому стані", - повідомила Анастасія.

Через кілька годин сестра хлопчика повідомила, що Костя прийшов до тями, але все ще знаходиться під пильною увагою лікарів.

Дівчина також зазначила, що штирі після оприлюднення ситуації вже прибрали. Дівчина опублікувала відповідні відео з камер спостереження - відео моменту трагедії з дитиною і того, як невідомі чоловіки прибирають штирі з території дитячого майданчика.

Читайте також:
Ткаченко пообіцяв компенсувати працівникам креативної індустрії до 1000000 грн через коронавірус
Верещук: Якщо на митницю повернули "людей Януковича", що сиділи на потоках, то можна повернути і Ющенка

Новини партнерів