В ОАСК відкрили справу щодо законності перевірок COVID-сертифікатів у громадських місцях

В ОАСК відкрили справу щодо законності перевірок COVID-сертифікатів у громадських місцях
Читать на русском

Чоловік подав позов до суду минулого четверга.

Окружний адміністративний суд міста Києва розпочав провадження у справі про оскарження перевірки сертифікатів вакцинації у громадських місцях. Про це повідомляє APnews з посиланням на офіційний сайт ОАСК.

Відповідний позов до суду подав мешканець Миколаєва. Також позивач просить суд скасувати пункт 18 вказаної постанови, яка дозволяє правоохоронцям перевіряти COVID-сертифікати у громадських місцях.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про оскарження окремих положень постанови № 1236. З відповідним позовом до Кабінету Міністрів та Державної казначейської служби України звернувся мешканець Миколаєва", - йдеться на сайті ОАСК.

Зазначимо, що у позовному зверненні чоловік також зазначив, що хоче стягнути з Державної казначейської служби мільйон гривень моральної шкоди. Розглядатимуть цю справу в суді за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання у цій справі відбудеться 8 грудня.

Раніше APnews вже повідомляв про подання позову - чоловік звернувся до суду минулого четверга. Також ми повідомляли, що МОЗ знову розширили перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації. Новий наказ набуде чинності у грудні.

Новини партнерів

Майже 40% українців отримали хоча б одне щеплення проти COVID-19 – Ляшко
На охорону Києва Муніципальною вартою за три роки витратили майже 55 млн грн