В ОАЕ вакцинуватимуть китайською вакциною дітей від 3 років

В ОАЕ вакцинуватимуть китайською вакциною дітей від 3 років
Читать на русском

При цьому в ОАЕ вже почали імунізацію дітей у віці від 12 до 15 років вакциною Pfizer.

Міністерство охорони здоров'я і профілактики ОАЕ схвалило вакцинацію дітей від 3 років. Для самих маленьких використовуватимуть китайську вакцину від COVID-19 Sinopharm.

Про це APnews повідомляє з посиланням на The Guardian.

Відзначається, що дане рішення приймалося на підставі клінічного випробування, що пройшло в Абу-Дабі, в якому взяли участь 900 добровольців. Примітно, що результати самого дослідження так і не були оприлюднені.

При цьому відомо, що в ОАЕ вже почали імунізацію дітей у віці від 12 до 15 років американською вакциною Pfizer. Крім того, що вакциною Sinopharm збираються вакцинувати дітей, уряд заявив, що планує запропонувати третій укол людям, які вже отримали дві дози.

Об'єднані Арабські Емірати вже встигли вийти на перше місце у світі за темпами вакцинації населення від COVID-19. Було введено 15,5 млн доз противірусної вакцини.

Варто відзначити, що СКГЕ провела ретельну оцінку даних про якість, безпеку та ефективність вакцини Sinopharm і рекомендувала застосовувати її до осіб у віці 18 років і старше.

У ВООЗ повідомляють, що імовірно ніяких відмінностей в профілях безпеки даної вакцини для людей похилого віку та для більш молодих вікових груп немає, в тих країнах, які планують використовувати цю вакцину для осіб старше 60 років, слід постійно вести активний моніторинг безпеки.

Результати широкомасштабної третьої стадії випробувань по кількох країнах показали, що дві дози вакцини, введені з інтервалом у 21 день, забезпечують 79% ефективність проти клінічно вираженої інфекції SARS-CoV-2 через 14 або більше днів після введення другої дози.

Раніше APnews повідомляв, в Ізраїлі дітей 5-11 років при наявності серйозних захворювань будуть вакцинувати від COVID-19.

Новини партнерів

Ляшко анонсував мінімум 4,5 млн щеплень від COVID-19 в Україні до кінця літа
У Кирилівці гідроцикл на швидкості протаранив "банан", серед потерпілих - дитина