В Нацполіції заявили, що не виганятимуть українців з церков на Великдень

В Нацполіції заявили, що не виганятимуть українців з церков на Великдень
Читать на русском

Великдень пройде з богослужіннями в храмах

Святкування Великодня в умовах карантину має пройти зі службами в храмах, але без скупчення людей. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю глави Національної поліції України Ігоря Клименко агентству "Інтерфакс-Україна".

"І поліція, і МВС виходили з того, що великодні служби повинні відбутися. Ми розуміємо, що закрити храми ми не можемо і не маємо права. Тому досягли домовленості: однозначно церкви працюють, богослужіння проводяться, на богослужінні знаходиться не більше 10 осіб. Священикові, який проводить службу - тільки йому одному - можна бути без маски, оскільки традиція і ритуали вимагає цього", - заявив Клименко.

При цьому він вказав, що після служби в церкву можуть заходити дві людини - якщо храм великий, а якщо церква маленька, то один. За його словами, поліція діалогу і дільничні інспектори будуть перебувати церков і не будуть "когось звідти виганяти"

"Якщо будуть грубі порушення закону - будемо реагувати відповідно до наших повноважень", - підкреслив глава Нацполіції.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, в Україні не будуть скасовувати богослужіння на Великдень в рамках карантину через пандемію коронавірусу, їх будуть транслювати в прямому ефірі.

Новини партнерів

Іван Грозний і Ліванська війна: в онлайн-уроках знайшли нову помилку
В МВФ спрогнозували найглибшу кризу з часів Великої депресії