В НАН України заявили про закінчення піку епідемії коронавірусу в країні

В НАН України заявили про закінчення піку епідемії коронавірусу в країні
Читать на русском

Науковці зазначили, що пік захворюваності припав на перший тиждень травня, коли щодня фіксували приблизно 500 нових випадків

Робоча група з математичного моделювання проблем, пов'язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, Національної академії наук України вважає, що пік епідемії коронавірусу в країні вже пройшов. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-конференцію НАН України.

Науковці зазначили, що пік захворюваності припав на перший тиждень травня, коли щодня фіксували приблизно 500 нових випадків.

"Пік наразі вже подолано, хоча схил кривої нових випадків захворювання досить пологий і ми виходимо на зменшення кількості захворілих за день", - сказав віце-президент НАН України Анатолій Загородній.

Також Україна пройшла фазу плато, яка тривала у перші два тижні травня. З 10 травня почалось затухання епідемії за більш оптимістичним сценарієм.

В НАН України вказали, що, згідно з оптимістичним прогнозом, кількість інфікованих в Україні може перевищити 29 тисяч, а кількість летальних випадків наблизиться до однієї тисячі до 25 червня.

Як повідомляв APnews раніше, у Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті у Харківській області станом на вечір, 27 травня, коронавірус виявили у десяти осіб.

Новини партнерів

Без чаю та вафель: Укрзалізниця посилює заходи безпеки у потягах на час карантину
У МВС повідомили, де в Україні з 1 червня запрацює автофіксація порушень ПДР