В "Нафтогазі" змінили склад правління

НАК
Читать на русском

До складу управління компанією увійшли троє нових членів

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" прийняла рішення оновити склад правління української компанії. Про це повідомили в прес-службі НАК.

Так, до складу правління потрапили директор з юридичних питань компанії Ярослав Теклюк, фінансовий директор групи Петер ван Дріл, а також виконавчий директор з трансформації "Нафтогазу" Отто Ватерландер. Водночас, наглядова рада НАК припинила повноваження Юрія Колбушкіна та генерального директора АТ "Укртранснафта" Миколи Гавриленка.

На сьогоднішній день НАК керує голова правління Андрій Коболєв, перший заступник голови правління Сергій Перелома та Ярослав Теклюк, Петер ван Дріл та Отто Ватерландер.

"Рішення наглядової ради є важливим кроком на шляху до трансформації: тепер повноваження відповідатимуть обов’язкам керівників. Рішення прийматимуться у більш прозорий спосіб, а керівники стануть більш підзвітними", - зазначив Коболєв.

Обов’язки членів правління полягає в розгляданні питань, які потребують обов’язкового рішення правління відповідно до статуту. При цьому операційні рішення у структурі групи ухвалюватимуть керівники дивізіонів та директори групи за напрямами.

Слід зазначити, що колегіальні виконавчі органи АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазидобування", АТ "Укртранснафта", АТ "Укрспецтрансгаз", АТ ДАТ "Чорноморнафтогаз" замінять на одноосібні органи управління.

Коментарі

Новини партнерів

В аеропорту Лондона з'являться особливі зони для пасажирів через китайський вірус
Депутат від "Слуги народу" анонсував відставку Гончарука