В МВС перенесли запуск системи автофіксації порушень на дорогах

В МВС перенесли запуск системи автофіксації порушень на дорогах
Читать на русском

Очікувалося, що система почне працювати 1 травня цього року

Запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху переноситься через карантин. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу МВС.

Очікувалося, що система почне працювати 1 травня цього року, але введення карантину призупинило запуск. Річ у тому, що обмеження частково стосуються і роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі.

“В МВС прийнято рішення по відтермінуванню роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину”, - повідомила прес-служба.

Нагадаємо, це пілотний проект, у якому фіксувати зазначені правопорушення будуть комплекси автоматичної фіксації - технічні засоби (прилади контролю). Вони дадуть змогу в автоматичному режимі здійснювати виявлення та фотозйомку або відеозапис подій, що містять ознаки адміністративних правопорушень. На початковому етапі система буде фіксувати лише такий вид порушень, як перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів.

Раніше APnews писав, що карантин в Україні введено до 11 травня.

В МВС перенесли запуск системи автофіксації порушень на дорогах

Новини партнерів

Підприємці оточили будівлю і вимагають скасування карантину: що відбувається під Кабміном прямо зараз
Вимагають скасувати карантин: Підприємці влаштували акцію протесту під Кабміном і нарвалися на поліцію