
В Японії запевнили, що серед заражених китайським коронавірусом українців немає.
На круїзному лайнері Diamond Princess жоден українець не заражений китайським коронавірусом. Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.
Зазначається, що Міністерство охорони здоров'я Японії поставило лайнер Diamond Princess на карантин після того, як на борту виявлення заражених коронавірусом. Медики почали проводити аналізи можливих хворих.
Всього відібрали зразки у 237 пасажирів і членів екіпажу, отримані результати тестування для 31 зразка, 10 з яких виявилися позитивними на вірус 2019-nCoV. За словами представника ММСП Японії, громадян України серед заражених немає.
Як раніше повідомляв APnews, на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який заблоковано біля берегів Японії через китайський коронавірус, знаходяться 25 громадян України.